חיפוש

עגלת הקניות

חיפוש

עגלה קניות

מדיניות פרטיות כיכר המדינה

מדיניות פרטיות האתר כיכר המדינה

שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש – הצהרת פרטיות – ככר המדינה : המשתמש על דעת עצמו ובהסכמה מלאה, למרות שעל פי חוק אינו חייב, ימסור למפעיל האתר את פרטיו האישים (כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, ובמידת הצורך פרטי כרטיס אשראי ופרטים המצריכים חיוב באשראי) כיוון שלא ניתן יהיה לא ניתן יהיה לטפל בהזמנות מבלי לקבל נתונים אלה. 

לפיכך, ביצוע הזמנת פריט מהווה את הסכמה לכך שמפעילי האתר יוכלו לשמור מידע אישי אודות המשתמש, נתונים אלה ימסרו בעת ביצוע הליך קבלת הצעת מחיר ורכישה וישמרו במאגרי המידע של מפעיל האתר. 

מפעילת האתר מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא אישור המשתמש אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י חוק, או כדי למנוע שימוש לרעה. השימוש במידע שימסור המשתמש יהיה לצורך השלמת הליך מכירת המוצר שיוזמן על ידו או על ידי מישהו מטעמו. משתמש שיספק לפעילת האתר את כתובת הדואר האלקטרוני שלו מסכים לקבל פניות האתר בנוגע להזמנתו ובנוגע להצעות ומבצעים עתידיים.

אם אינך מעוניין שהחברה תפנה אליך כאמור, הנך מתבקש לציין זאת במקום המיועד לכך במעמד פתיחת החשבון. תקשורת בדואר אלקטרוני הינה הכרחית להשלמת עסקת רכישה. במידה ויחליט המשתמש שאינו מעוניין לקבל מסרים אחרים, פרט לאלה הקשורים להשלמת עסקה, עליו להודיע על כך במייל למפעילת האתר.

בנוסף לכתוב מפעילי האתר יוכלו השתמש בפרטי המשתמש לצורך הובלה ואספקה של המוצר המוזמן, צורך ניתוח ועיבוד עסקי שלה ושל ספקים העובדים איתה. הנתונים יהיו כללים ולא פרטים מזהים של המשתמש אלא בעיקר נתונים בנוגע לסוג רכב המזמין, סוג חלפים ורמות מחיר או במידה שהמשתמש הפר את תנאי התקנון או כל הסכם אחר או נוסף עם החברה או מי מטעמו או שיתגלה צורך לסדיר מחלוקת, טענה או דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין המשתמש לבין החברה ו/או מפעילת האתר.

מפעילת האתר נוקטת באמצעי זהירות מקובלים בכדי לשמור ככל שניתן על סודיות המידע שיספק המשתמש ולמנוע פגיעה בפרטיות ושימוש בפרטי המשתמש. התשלום באשראי דרך האתר, במידה ויעשה, יהיה מוצפן ומאובטח בהתאם לתקן SSL המקובל בישראל. התשלום בפייפאל יעשה דרך עמוד הפייפאל של המשתמש ולמפעילת האתר אין גישה לחשבונות המשתמשים . מפעילת האתר לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו של המשתמש, ובכלל זה גם במקרה שמידע כלשהו יאבד ו/או יעשה בו שימוש בלתי מורשה ע”י צד שלישי.

על אף העובדה שמפעילת האתר נוקטת באמצעי זהירות מקובלים בתחום בכדי לשמור על סודיות מידע המשתמשים יתכנו אירועים שאינן בשליטת החברה ו/או מפעילת האתר, הנובעים מכוח עליון. במקרים אלה לא תהיה החברה ו/או מפעילת האתר אחראית לפיצוי המשתמש באם יחשפו פרטיו האישיים בעקבות חדירה לא מורשית של גורם כלשהו לאתר, על אף אמצעי האבטחה המופעלים על ידי מפעיל האתר.

Scroll to Top
 
דילוג לתוכן